ناصر رحیمی

درآذر ماه 1358 بصورت حرفه ای وارد ارکستر رادیو  شدم و این همکاری  ادامه داشت تا سال  1363 که به مدت دو  سال (تا پایان سال 1365)خدمت سربازی را گذراندم و بعد از آن در سال 1366 دوباره وارد ارکستر رادیو شدم که تا کنون این همکاری به عنوان سولیست و نوازنده فلوت اول ادامه دارد. (این را یاد آور شوم که تا قبل از اینکه من در سال 1368 بصورت رسمی به استخدام صدا و سیما در بیایم، بصورت روز مزد برای صدا و سیما که 7 سال قبل از رسمی شدنم بود فعالیت داشتم و متأسفانه سوابق اینجانب موجود نیست. (البته میتوانید در صورت آگاهی از این سوابق از دوستان و هنرمندان که با اینجانب  همکاری داشته اند پرسیده شود و یا از آقای فریدون شهبازیان که آن زمان رئیس واحد موسیقی رادیو بودند) از سال 1366 به بعد کنسرتهای متعددی چه به صورت سولیست با ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر مجلسی صدا و سیما و چه به صورت گروههای متعدد و تریو – کوارتت و کوئینت انجام دادم. البته همیشه در کنسرت های خیریه شرکت داشته ام. 

حدود چهار سال نوازنده اول ارکستر سمفونیک فرهنگسرای بهمن بودم . و در اکثر جشنواره ها ی موسیقی فجر با ارکستر سمفونیک تهران همکاری داشتم .

همچنین در بیش ار یکصد موسیقی فیلم و سریال تا کنون شرکت داشته ام و در اکثر کاستهای موسیقی (پاپ ،ایرانی) شرکت داشته ام.

همچنین دو سال در هنرستان موسیقی پسران تدریس کردم که به علت مشغله کاری قادر به ادامه همکاری نشدم. همچنین حدود ده سال در مرکز آموزش موسیقی صدا و سیما مشغول تدریس هستم.

و هم اکنون هم در هنرستان دختران مشغول تدریس هستم و حدود شانزده سال است که شاگرد خصوصی دارم.