به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • مریم گلزاریان پور

مریم گلزاریان پور ( متولد 1356) کارشناسی ارشد نوازندگی فلوت از دانشگاه هنر و کارشناسی موسیقی از دانشگاه هنر و معماری آزاد اسلامی می باشد و در کنسرواتوار کمیتاس ارمنستان دوره یکساله نوازندگی فلوت گذرانده است . نوازندگی ، مهارت های اجرایی و روش آموزش ساز فلوت را تحت آموزش های دکتر آذین موحد فراگرفته است .

 ایشان در مسترکلاس نوازندگان برجسته ای مانند فیلیپ راسین و پیر برانژه در فرهنگسرای نیاوران، لورا آن موره در کنسرواتوار کمیتاس و نیلس تیلر کرامر در پردیس هنرهای زیبا شرکت فعال داشته است . همچنین مقام اول نوازندگی فلوت در اولین جشنواره موسیقی جوان ۱۳۷۷، مقام برتر در دومین و سومین جشنواره موسیقی دانشجویان کشور در تهران سال ۱۳۷۷ و شیراز سال ۱۳۷۸، مقام دوم با مدال طلایی در کنکور فلوت دانشگاه تهران سال 1378، مقام دوم در دومین دوسالانه نوازندگی موسیقی نو در بخش همنوازی ۱۳۸۵ را کسب کرده است. وی رسیتال هایی در سمینار فلوت اردیبهشت1390 در تالار آوینی پردیس هنرهای زیبا، دانشگاه هنر اسفند ۱۳۹۰، دانشگاه آزاد خرداد۱۳۹۱، اجرای کنسرت پایانی هنرجویان خارجی در کنسرواتوار کمیتاس ارمنستان۲۰۰۳ ، رسیتال در مدرسه هنر در ایروان 2003 داشته است و به عنوان نوازنده فلوت و پیکولو در اجرای کارمینا برونا تالار وحدت1392، ارکستر فرهنگسرای نیاوران1380، ارکستر محمد نوری۱۳۸۱ و ارکستر جوانان مکتب پارس همکاری داشته است.

ایشان تدریس در دانشگاه های علمی کاربردی واحد46 و4 ، مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما از سال ۷۵ تا۸۸ ، مدارس سفارت آلمان و سفارت کره جنوبی و همچنین مسئولیت دبیر اجرایی سمینار فلوت کودک و نوجوان شهریور1392 را در سوابق کاری خود دارد. از سال 1389 مشغول تدریس ساز فلوت در هنرستان موسیقی دختران را بر عهده دارد.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد