به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

آساره شکارچی متولد 1360در تهران.

از سن 7 سالگی موسیقی را با اُرف (موسیقی کودکان ) آغاز نمود. از 10 سالگی نوازندگی تمبک را نزد زنده یاد داریوش زرگری فراگرفت و در جشنواره ی موسیقی فجر در سال های 74 و 75 مقام دوم تمبک نوازی را کسب نمود.از سال 76 به فراگیری ساز کمانچه نزد پدرش، استاد علی اکبر شکارچی پرداخت و در سال 79 به دانشکده ی هنرهای زیبا رشته موسیقی  راه یافت.

 در سال 81 در جشنواره ی موسیقی دانشجویی مقام اول کمانچه ( ردیف نوازی) را کسب کرد. از سال 82 آموزش آواز ( ردیف استاد دوامی ) نزد خانم امینی آغاز نموده و به تازگی نزد استاد محمد شجریان به فراگیری مشغول شده . تاکنون با گروه های مختلفی به اجرای کنسرت در داخل و خارج از کشور پرداخته است . همچنین وی  کنسرت هایی را به صورت دو نوازی با پدرش درشهرهای مختلف ایران داشته است.

هم اکنون مشغول به  تدریس تمبک در آموزشگاه آرش و همکاری با گروههای (سپهر ) و سمن بویان ( بانوان )  و هنرستان موسیقی دختران می باشد .به مدت 2 سال عضو گروه هما ( گروه موسیقی بانوان میراث فرهنگی و گردشگری ) بوده وو به اجرای موسیقی در تهران و ژاپن ( توکیو ) در جشنواره ( جاتا ) پرداخته. عضو پیوسته گروه مرکز حفظ و پژوهش موسیقی ( زیر نظر استاد کیانی ) بوده  و هم اکنون عضو خانه موسیقی می باشد .  به همراه پدرش در شهرهای تهران ( فرهنگسرای نیاوران سال 79)، سمنان ، شاهرود ، شیراز ، رشت ، اراک ، اهواز و کشورهای سوئیس ، ایتالیا و فرانسه کنسرت اجرا نموده است .  باگروه های نو بهار (سرپرستی بهاره فیاض ) ، تذرو (سرور زره گر )، به اجرای کنسرت در جشنواره فجر و تالار رودکی پرداخته است .

کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد