اخبار

آغاز پیش ثبت نام هنرستان موسیقی دختران از پایه هفتم

آغاز پیش ثبت نام هنرستان موسیقی دختران از پایه هفتم
هنرستان‌ موسیقی دختران با بیش از 100 سال سابقه آموزش در زمینه موسیقی، به عنوان قدیمی‌ترین و اصلی‌ترین مرکز آکادمیک آموزش هنر موسیقی کشور، جهت کشف و پرورش استعدادهای موسیقی بر اساس ضوابط و آیین نامه‌های آموزشی جدید اقدام به پیش ثبت نام از متقاضیان برای سال تحصیلی 98-97 می‌نماید.

به ‌نقل از روابط عمومی هنرستان موسیقی دختران ‌تهران :

علاقه مندان به تحصیل در این هنرستان میبایست در سامانه پیش ثبت نام این هنرستان ثبت نام نموده و فرم ثبت نام را پر کنند وشرایط ثبت نام را به دقت مطالعه نمایند. شایان ذکر است  که زین پس ، این هنرستان به هیچ عنوان مراجعه حضوری را برای تکمیل فرم پیش ثبت نام نمی پذیرد . و تمامی مراحل تکمیل فرم پیش ثبت نام میبایست به صورت آنلاین انجام شود .

این هنرستان از سال هفتم هنرجو می‌پذیرد. متقاضیان ثبت نام در مقطع هفتم پس از تکمیل فرم ثبت نام از طریق مصاحبه حضوری و شرط معدل در مرحله اول هنرستان پذیرفته شده و پس از برگزاری کلاسهای آمادگی ثبت نام، بر اساس آزمونهای تئوری و عملی  پذیرش نهایی خواهند شد  .

همچنین این هنرستان‌ طبق روال سالیان گذشته در مقطع هشتم ، نهم  و نهم به دهم  پس از برگزاری کلاسهای آمادگی ثبت نام، بر اساس آزمونهای تئوری و عملی تعداد محدودی هنرجو پذیرش خواهد نمود .

لازم به ذکر است  دیپلم اخذ شده در رشته‌های این هنرستان‌ مورد تأیید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش است که  نیاز به ٦ سال تحصیل در دو مقطع ٣ ساله دارد.

قابل ذکر است هنرستان موسیقی دختران وابسته به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و زیر نظراداره آموزش و پرورش منطقه ١1 است .

علاقه مندان می‌توانند برای ثبت نام در هنرستان‌ موسیقی دختران تا 25 خرداد ماه اقدام نمایند .

یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با  شماره تلفن های 66727355 و 66727356 تماس حاصل نمایید . 

سامانه پیش ثبت نام هنرستان موسیقی دختران

 
۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۴
روابط عمومی هنرستان موسیقی دختران تهران |

اظهار نظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید