به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • شرایط و نحوه ی ثبت نام هنرستان موسیقی دختران

علاقه مندان به تحصیل در این هنرستان میبایست در سامانه پیش ثبت نام این هنرستان(لینک آن در پایین صفحه موجود است) ثبت نام نموده و فرم ثبت نام را پر کنند وشرایط ثبت نام را به دقت مطالعه نمایند. شایان ذکر است  که زین پس ، این هنرستان به هیچ عنوان مراجعه حضوری را برای تکمیل فرم پیش ثبت نام نمی پذیرد . و تمامی مراحل تکمیل فرم پیش ثبت نام میبایست به صورت آنلاین انجام شود .

این هنرستان از سال هفتم هنرجو می‌پذیرد. متقاضیان ثبت نام در مقطع هفتم پس از تکمیل فرم ثبت نام از طریق مصاحبه حضوری و شرط معدل در مرحله اول هنرستان پذیرفته شده و پس از برگزاری کلاسهای آمادگی ثبت نام، بر اساس آزمونهای تئوری و عملی  پذیرش نهایی خواهند شد  .

همچنین این هنرستان‌ طبق روال سالیان گذشته در مقطع هشتم ، نهم  و نهم به دهم  پس از برگزاری کلاسهای آمادگی ثبت نام، بر اساس آزمونهای تئوری و عملی تعداد محدودی هنرجو پذیرش خواهد نمود .

لازم به ذکر است  دیپلم اخذ شده در رشته‌های این هنرستان‌ مورد تأیید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش است که  نیاز به ٦ سال تحصیل در دو مقطع ٣ ساله دارد.

قابل ذکر است هنرستان موسیقی دختران وابسته به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و زیر نظراداره آموزش و پرورش منطقه ١١ است .

علاقه مندان می‌توانند برای ثبت نام در هنرستان‌ موسیقی دختران تا ٢٥ خرداد ماه اقدام نمایند .

یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با  شماره تلفن های ٦٦٧٢٧٣٥٥ و ٦٦٧٢٧٣٥٦ تماس حاصل نمایید . 

سامانه پیش ثبت نام هنرستان موسیقی دختران

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد