ثبت نامشرایط و نحوه ی ثبت نام

شرایط و نحوه ی ثبت نام هنرستان موسیقی دختران

علاقه مندان به تحصیل در این هنرستان می بایست شرایط ثبت نام را به دقت مطالعه نمایند. 

این هنرستان از سال هفتم هنرجو می‌پذیرد. متقاضیان ثبت نام در مقطع هفتم پس از تکمیل فرم ثبت نام از طریق مصاحبه حضوری و شرط معدل در مرحله اول هنرستان پذیرفته شده و پس از برگزاری کلاسهای آمادگی ثبت نام، بر اساس آزمونهای تئوری موسیقی و سلفژ و آزمون عملی ساز، پذیرش نهایی خواهند شد  .

همچنین این هنرستان‌ طبق روال سالیان گذشته در مقطع هفتم به هشتم، هشتم به نهم  و نهم به دهم  ، بر اساس آزمونهای عملی و تئوری (تئوری موسیقی و سلفژ) تعداد محدودی هنرجو پذیرش خواهد نمود . لازم به ذکر است هنرجوی متقاضی میان مقطع، در صورتی که در آزمون عملی ساز قبول نشود، در آزمون تئوری موسیقی و سلفژ شرکت داده نخواهد شد.

لازم به ذکر است  دیپلم اخذ شده در رشته‌های این هنرستان‌ مورد تأیید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش است که  نیاز به ٦ سال تحصیل در دو مقطع ٣ ساله دارد.

قابل ذکر است هنرستان موسیقی دختران وابسته به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و زیر نظراداره آموزش و پرورش منطقه ١١ است .

علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و پیش ثبت نام در هنرستان‌ موسیقی دختران تا ٢٥ خرداد ماه از طریق تماس مستقیم با شماره تلفن های ٦٦٧٢٧٣٥٥ و ٦٦٧٢٧٣٥٦  ، اقدام نمایند .


**** سامانه پیش ثبت نام سایت، در حال حاضر غیرفعال می باشد، لذا فقط از طریق شماره تماس های مستقیم با هنرستان که در بالا ذکر شده، پیش ثبت نام صورت می گیرد.****